У День всіх закоханих концентрація любові в повітрі – максимальна. Саме сьогодні фото й відео в Instagram переповнені сердечками і 50-ма відтінками червоного.

Додавання фільтрів (масок) в Instagram до Дня святого Валентина – це швидкий спосіб оживити ваші селфі або привітати кохану людину.

Спеціальні фільтри мають різні ефекти AR, які додадуть рожевий та червоний кольори свята любові в ваші історії. Все, що вам потрібно, – це Instagram, ваше обличчя і день Святого Валентина.

Як додати нові маски в Instagram?

Отримати нові маски можна двома способами.

Якщо ви зустрінете маску в стрічці сторіз, досить натиснути на її назву – і вона з’явиться у вашому наборі.

Інший спосіб використання цих фільтрів: зайти в профіль творця масок. Внизу з’явиться кнопка, яка дозволяє додати колекцію собі.

Якщо ви хочете додати святкові штрихи до своїх історій в Instagram, зверніть увагу на ці круті ефекти V-Day в це свято.

«Стріли Купідона»

@wowfilterscom

Цей фільтр, створений користувачем @wowfilterscom, є маскою AR, яка додає двох чарівних Купідонів, що сидять над білими хмарками на кожній з ваших щік.

Романтичний фільтр показує, що лівий Купідон стріляє своєю стрілою в серце правому.

«Хмари кохання»

@wowfilterscom

Цей Instagram-фільтр до Дня Святого Валентина дозволить парам ділитися своїми любов’ю та прихильністю. Використовуйте його, щоб відправити оригінальне любовне відеопослання своїй дівчині або хлопцю.

При цьому два амури-персонажі летять на хмарках біля вашої голови.

«Сердечна любов»

@aksinyakc

Цей фільтр дійсно допоможе вам відчути свято любові, тому що він змушує серця падати навколо вас. Надішліть повідомлення, що ви закохані в когось або що ви просто сповнені любові. У будь-якому випадку, цей фільтр кричить: “З Днем Святого Валентина”.

“Поцілуй мене”

@kendramishell

Цей фільтр дуже милий. Льодяники на паличці у вигляді сердечка з написом kiss me (поцілуй мене) можуть бути кумедною прикрасою обличчя в День Святого Валентина. Або може бути натяком вашій другій половинці, що ви дійсно хочете, аби вас поцілували.

«Веснянки у формі серця»

@danielroaart

Цей фільтр AR створює ілюзію того, що у вас є веснянки у формі серця. Ці світло-рожеві веснянки – ідеальні аксесуари для ваших селфі у День Валентина. Вони маленькі й милі, і показують святковий настрій.

“Ти змушуєш мене червоніти”

@claire_most

У мережі є безліч фільтрів AR з різним дизайном в районі щік і носа, і цей із сердечками ідеально відповідає святу. Фільтр додає світло-рожевий відтінок вашому обличчю, а міні-сердечка вкривають ваш ніс і щоки.

Сама назва фільтру «Ти змушуєш мене червоніти» говорить твоїй коханій або твоєму коханому, що він/вона змушує тебе червоніти.

«Інтернет-любов»

@ wrld.space

Якщо ви хочете відправити пряму підказку своєму шанувальнику або шанувальниці в Instagram, цей фільтр дозволить йому/їй дізнатися, що ви хочете зробити якусь дію в Інтернеті.

Запишіть святкове голосове повідомлення

@wowfilterscom

Helium voice – це фільтр для зміни голосу в Instagram і Facebook.

Натисніть на екран, щоб змінити тип повітряної кулі, потім натисніть на кнопку камери, щоб почати запис відео. Після відтворення ви можете почути свій смішний голос. Використовуйте це, щоб створити кумедну та оригінальну валентинку тому, з ким би ви хотіли мати романтичні стосунки.

Один із найкращих фільтрів для повідомлень до Дня Святого Валентина!

за матеріалами: bustle.com