Сьогодні, 28 січня, в Україні розпочалася 704-а доба повномасштабної війни з Росією. Онлайн-карта бойових дій від Deep State дозволяє стежити за тим, як змінюється лінія фронту в режимі реального часу, напрямки контрнаступу ЗСУ та місця російських обстрілів.

Онлайн-карта оновлюються, як правило, після появи інформації в офіційних джерелах. Слід пам’ятати, що часом інформація може бути засекреченою, а інколи дані з’являються із затримкою, деякі позначки можуть бути нанесені з помилкою або похибкою.

Тож в жодному разі не використовуйте карти для того, щоб прокласти безпечні маршрути, користуйтеся зеленими коридорами, запропонованими владою.

Онлайн-карта бойових дій в Україні від Deep State

На карті позначені такі об’єкти:

  • територія, яку ЗСУ звільнили протягом останніх двох тижнів (синій колір);
  • звільнена територія наприкінці березня – на початку квітня (зелений колір);
  • територія, про яку потрібно уточнити інформацію (сірий колір);
  • територія, тимчасово захоплена ворогом (червоний колір);
  • окуповані території інших держав (рожевий колір).

Оперативна ситуація в Україні станом на 28 січня 2024 року

На Куп’янському напрямку нашими захисниками відбито 7 атак ворога біля Синьківки, Табаївки Харківської області та Стельмахівки Луганської області.

На Лиманському напрямку українські воїни відбили 11 атак окупантів неподалік Тернів, Ямполівки, Торського Донецької області та Білогорівки Луганської області.

На Бахмутському напрямку Силами оборони відбито 7 атак противника в районах населених пунктів Іванівське та Кліщіївка Донецької області.

На Авдіївському напрямку українські захисники продовжують стримувати ворога, який не полишає спроб оточити Авдіївку. Наші воїни стійко тримають оборону, завдаючи загарбникам значних втрат. Так, Сили оборони протягом минулої доби відбили 11 ворожих атак біля Степового, Авдіївки та ще 17 атак поблизу Тоненького, Первомайського, Невельського Донецької області.

На Мар’їнському напрямку українські воїни продовжують стримувати противника неподалік Георгіївки та Новомихайлівки Донецької області, де відбито 14 атак.

На Шахтарському напрямку нашими захисниками відбито 3 атаки окупантів південніше Золотої Ниви та західніше Старомайорського Донецької області.

На Запорізькому напрямку наші воїни відбили атаку ворога західніше Вербового Запорізької області.

На Херсонському напрямку Сили оборони надалі продовжують заходи із розширення плацдарму. Незважаючи на значні втрати, ворог не полишає спроб вибити наші підрозділи із займаних позицій. Так, протягом минулої доби противник здійснив 2 безуспішні штурмові дії.