Сьогодні, 25 вересня, в Україні розпочалася 579-а доба повномасштабної війни з Росією. Онлайн-карта бойових дій від Deep State дозволяє стежити за тим, як змінюється лінія фронту в режимі реального часу, напрямки контрнаступу ЗСУ та місця російських обстрілів.

Онлайн-карта оновлюються, як правило, після появи інформації в офіційних джерелах. Слід пам’ятати, що часом інформація може бути засекреченою, а інколи дані з’являються із затримкою, деякі позначки можуть бути нанесені з помилкою або похибкою.

Тож в жодному разі не використовуйте карти для того, щоб прокласти безпечні маршрути, користуйтеся зеленими коридорами, запропонованими владою.

Онлайн-карта бойових дій в Україні від Deep State

На карті позначені такі об’єкти:

  • територія, яку ЗСУ звільнили протягом останніх двох тижнів (синій колір);
  • звільнена територія наприкінці березня – на початку квітня (зелений колір);
  • територія, про яку потрібно уточнити інформацію (сірий колір);
  • територія, тимчасово захоплена ворогом (червоний колір);
  • окуповані території інших держав (рожевий колір).

Оперативна ситуація в Україні станом на 25 вересня 2023 року

Вночі Росія атакувала Україну Одеську область 19 ударними безпілотниками Shahed, 12 крилатими ракетами Калібр та двома надзвуковими протикорабельними ракетами Онікс. Суттєвих пошкоджень зазнав морський вокзал в Одесі.

На Куп’янському та Лиманському напрямках противник наступальних (штурмових) дій не здійснював.

На Бахмутському напрямку наші захисники успішно відбили атаки противника в районах східніше Богданівки та південно-східніше Білої Гори Донецької області. Противник намагався відновити втрачене положення в районі Кліщіївки Донецької області, але успіху не мав.

На Авдіївському напрямку сили оборони успішно тримають оборону на зайнятих рубежах, відбили атаки противника в районі Авдіївки Донецької області.

На Мар’їнському напрямку противник вів безуспішні наступальні дії в районі Мар’їнки Донецької області, де протягом минулої доби здійснив 14 невдалих спроб витіснити наші підрозділи із займаних позицій.

Водночас, на Шахтарському напрямку наші захисники продовжують тримати оборону на зайнятих рубежах, захищають нашу землю від окупантів.

На Мелітопольському напрямку сили оборони продовжують наступальну операцію. Наші захисники успішно відбили атаки противника в районі населеного пункту Роботине Запорізької області та продовжують закріплятися на зайнятих рубежах.

На Херсонському напрямку сили оборони продовжують вести контрбатарейну боротьбу, знищують склади та наносять успішне ураження по тилах противника.