Сьогодні, 05 грудня, в Україні розпочалася 650-а доба повномасштабної війни з Росією. Онлайн-карта бойових дій від Deep State дозволяє стежити за тим, як змінюється лінія фронту в режимі реального часу, напрямки контрнаступу ЗСУ та місця російських обстрілів.

Онлайн-карта оновлюються, як правило, після появи інформації в офіційних джерелах. Слід пам’ятати, що часом інформація може бути засекреченою, а інколи дані з’являються із затримкою, деякі позначки можуть бути нанесені з помилкою або похибкою.

Тож в жодному разі не використовуйте карти для того, щоб прокласти безпечні маршрути, користуйтеся зеленими коридорами, запропонованими владою.

Онлайн-карта бойових дій в Україні від Deep State

На карті позначені такі об’єкти:

  • територія, яку ЗСУ звільнили протягом останніх двох тижнів (синій колір);
  • звільнена територія наприкінці березня – на початку квітня (зелений колір);
  • територія, про яку потрібно уточнити інформацію (сірий колір);
  • територія, тимчасово захоплена ворогом (червоний колір);
  • окуповані території інших держав (рожевий колір).

Оперативна ситуація в Україні станом на 05 грудня 2023 року

На Куп’янському напрямку українські захисники відбили 10 атак ворога в районах Синьківки та Петропавлівки Харківської області.

На Лиманському напрямку Сили оборони відбили 11 атак противника в районах Серебрянського лісництва, Білогорівки Луганської області та Тернів Донецької області.

На Бахмутському напрямку наші воїни відбили 11 атак ворога в районах Богданівки, Кліщіївки та Андріївки Донецької області. Сили оборони України продовжують штурмові дії південніше Бахмута Донецької області, завдають ворогу втрат у живій силі та техніці, закріплюються на досягнутих рубежах.

На Авдіївському напрямку українські захисники продовжують стримувати ворога, який не полишає спроб оточити Авдіївку. Наші воїни стійко тримають оборону, завдаючи ворогу значних втрат. Сили оборони успішно відбили 18 атак противника в районах східніше Новобахмутівки, Степового, Авдіївки, Сєверного Донецької області.

На Мар’їнському напрямку Сили оборони продовжують стримувати ворога в районах Мар’їнки та Новомихайлівки Донецької області, де нашими захисниками відбито 18 атак.

На Запорізькому напрямку Сили оборони відбили всі атаки ворога, який намагався відновити втрачене положення в районах південніше Роботиного Запорізької області.

Водночас, на Мелітопольському напрямку Сили оборони України продовжують активними діями завдавати окупаційним військам втрат в живій силі та техніці, виснажують ворога вздовж всієї лінії фронту.

На Херсонському напрямку Сили оборони надалі утримують зайняті позиції на лівобережжі Дніпра, продовжують вести контрбатарейну боротьбу, наносять вогневе ураження по тилах противника.